مدیریت سایت

معرفی مدیریت سایت گالری هنر جهانی

  1. خانه
  2. برگه ها
  3. مدیریت سایت

علیرضا جهانی

با سلام خدمت همه مخاطبین این سایت. شایسته است بعنوان مدیر سایت و برای ارتباط بیشتر با شما عزیزان اندکی از خودم و سوابق فعالیت هنری خود بیان نمایم. من در سال 1359 در شهر بندرانزلی متولد شدم. از دوران کودکی به ترسیم و نقاشی علاقه و اشتیاقی در درون خود احساس می کردم و نقاشی ابزاری برای بیان احساسات و عواطف و برون سپاری خلاقیت درونم بود.نقاشی را از پایه و اساس آن در سن نوجوانی با سیاه قلم و بعد آن به ترتیب با مدیوم های مختلف از جمله مدادرنگی، آبرنگ، گواش، پاستل، رنگ روغن و در آخر با اکریلیک پی گرفتم.استاد ابتدای فعالیتم مرحوم آقای ریحانی و استاد درسطح اکریلیک من استاد گرامی نصرت الله مسلمیان بود.در تحصیلات آکادمی در رشته راه و ساختمان (عمران) ابتدا لیسانس و در رشته مدیریت اجرایی ، فوق لیسانسم را اخذ نمودم. به توصیه استادان مسلم خود به دنبال تحصیلات آکادمیک در زمینه نقاشی و مدرک هیچگاه نرفته اما از بالابردن اطلاعات خود در زمینه هنری غافل نبودم و حدود دو سال در محضر استاد گرانقدر دکتر رویین پاکباز کلاسهای تاریخ هنر را گذراندم.

حاصل تحصیل هنر و به دنبال علایق قلبی رفتن برای من هم رسیدن به آرامش درون و هم فرصت آشنایی با بسیاری دوستان هم در راستای آموزش و هم در راستای یادگیری بوده است.

علاوه بر این فرصت حضور در چندین نمایشگاه گروهی و همچنین یک نمایشگاه انفرادی را داشتم.همچنین توفیق انتخاب به عنوان فینالیست در مسابقات جهانی آرت روولوشن تایوان را  در سال 2012 داشتم. امیدوارم دراین گالری بتوانم گامی موثر در پیشبرد هنر بردارم و موجب ارتباط بخشی از جامعه با اثر هنری باشم.

اثر منتخب در مسابقات جهانی آرت روولوشن تایوان

IAC0153Alireza Jahani

TI C AA

Green on Face
Acrylic on Canvas

丙烯‧ 畫布
70x100cm 2011

Google
Instagram

توییت های اسمیت

فهرست